JARNÍ SOUTĚŽ

25.03.2015 09:33

Dobrý den,
dovoluji si Vás oslovit s poděkováním spolupráce sběru plastových víček a zároveň s prosbou pomoci při rozvoji naší mladé firmy. Jak mnoho z vás zaznamenalo, naše firma má staré osazenstvo, ale nový název. S tím souvisí zmíněná prosba. Každá firma potřebuje mít originální logo, kterým reprezentuje svou podnikatelskou činnost a zároveň je snadněji rozpoznatelná vůči konkurenci. Proto jsme se rozhodli, jelikož naše hlavní náplň podnikání úzce souvisí právě s Vámi , abyste se aktivně zapojili při vzniku tohoto loga. Vaše pomoc nebude zcela nezištná, chceme ji totiž podpořit finanční motivací. Tedy jedná se vzhledem k pravidlům o soutěž vyhlášenou firmou EKO DEAL EU s.r.o.

 

Pravidla soutěže: 
 

1. Soutěž se týká našich registrovaných sbírek plastových víček nebo nově registrovaných (pomocí kontaktního formulářehttps://www.plastovavicka.cz/kontaktni-formular/ nebo emailu: vicka@plastovavicka.cz ) 
 

2. Vytvořte logo společnosti EKO DEAL EU s.r.o. ,které by mohlo reprezentovat její činnost podnikání.
 

3. Pošli e-mail vicka@plastovavicka.cz obrázek loga se svým jménem. 
 

4. Obrázky vyvěsíme na stránkách https://www.plastovavicka.cz/soutez . Zde bude probíhat hlasování jednotlivých obrázků loga až do konce soutěže, která je vyhlášena do 22.6.2015. Hlasovat lze pro libovolný obrázek v časových intervalech dvaceti čtyř hodin.
 

5. 

1.cena (obrázek s nejvyšším počtem hlasů) – 2 000,- Kč
2.cena (obrázek s druhým nejvyšším počtem hlasů) – 1000,- Kč
3.cena (obrázek s třetím nejvyšším počtem hlasů) – 500,- Kč


Výhru zašleme na Váš účet stejně tak, jak jste zvyklí při platbách za Vaše víčka. Termín platby směřujeme na konec června, tedy do 30.6.2015, aby jste si případnou výhru mohli užít v nadcházejících letních prázdninách!

S pozdravem
Jan Popiolek

 

—————

Zpět